Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SDF866M5DX8043
SDF866M5DX8043
SDF866M5DX8043 NextGen Components
SDF866M5DX8043.PDF
Hersteller: NextGen Components
Description: FILTER SAW 866.5MHZ 6-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.7dB
Bandwidth: 7MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 866.5MHz
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDF866M5DX8043 NextGen Components
Description: FILTER SAW 866.5MHZ 6-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.7dB, Bandwidth: 7MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 866.5MHz, Height (Max): 0.049" (1.25mm).