Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SDF915M000S883
SDF915M000S883
SDF915M000S883 NextGen Components
SDF915M000S883.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 915MHz Filter IL 1.4dB 6p 3030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 915MHz
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDF915M000S883 NextGen Components
Description: 915MHz Filter IL 1.4dB 6p 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.4dB, Bandwidth: 26MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 915MHz, Height (Max): 0.049" (1.25mm).