Produkte > CUI INC. > SDI12-9-UDC-P5
SDI12-9-UDC-P5
SDI12-9-UDC-P5 CUI Inc.
sdi12-ud.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.33A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 12 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI12-9-UDC-P5 CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.33A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 12 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SDI12-9-UDC-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI12-9-UDC-P5 Hersteller : CUI sdi12-ud-1312700.pdf Desktop AC Adapters 11.97W 9V 1.33A C8 2.1 cnt + NAcord VI