Produkte > CUI INC. > SDI120-12-UC-P51
SDI120-12-UC-P51
SDI120-12-UC-P51 CUI Inc.
sdi120-u.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 9A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 108 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI120-12-UC-P51 CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 9A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 108 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SDI120-12-UC-P51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI120-12-UC-P51 SDI120-12-UC-P51 Hersteller : CUI sdi120-u-1312819.pdf Desktop AC Adapters 108W 12V 9A NA Cord 4pinDIN, Level VI