Produkte > CUI > SDI120-24-U2-P51
SDI120-24-U2-P51 CUI
sdi120-u-1313324.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 120W 24V 5A 4pin DIN C14 EU cord level VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI120-24-U2-P51 CUI