Produkte > CUI INC. > SDI150-28-U-P51
SDI150-28-U-P51
SDI150-28-U-P51 CUI Inc.
sdi150-u.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 150W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 2.91" W x 1.61" H (180.0mm x 74.0mm x 41.0mm)
Voltage - Output: 28V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 48" (1.22m)
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: EN, FCC, SIQ, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 5.36A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Standard Number: 55011 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI150-28-U-P51 CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 150W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.09" L x 2.91" W x 1.61" H (180.0mm x 74.0mm x 41.0mm), Voltage - Output: 28V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 48" (1.22m), Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: EN, FCC, SIQ, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 5.36A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Standard Number: 55011 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1.
Weitere Produktangebote SDI150-28-U-P51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI150-28-U-P51 SDI150-28-U-P51 Hersteller : CUI sdi150-u-1374743.pdf Desktop AC Adapters 150W 28V 5.36A C14 Desktop 4Pin DIN
Produkt ist nicht verfügbar
SDI150-28-U-P51 SDI150-28-U-P51 Hersteller : CUI Inc. sdi150_u-2932770.pdf Desktop AC Adapters 150W 28V 5.36A C14 Desktop 4Pin DIN