Produkte > CUI INC. > SDI200-56-U-P51
SDI200-56-U-P51
SDI200-56-U-P51 CUI Inc.
sdi200-u.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 200W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.21" L x 3.19" W x 1.67" H (183.2mm x 81.0mm x 42.3mm)
Voltage - Output: 56V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3.58A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 200 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI200-56-U-P51 CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 200W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.21" L x 3.19" W x 1.67" H (183.2mm x 81.0mm x 42.3mm), Voltage - Output: 56V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 3.58A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 200 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SDI200-56-U-P51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI200-56-U-P51 SDI200-56-U-P51 Hersteller : CUI sdi200-u-1396587.pdf Desktop AC Adapters 200W 58V 3.58A C14 4 Pin DIN