Produkte > CUI > SDI24-24-U2-P5R
SDI24-24-U2-P5R
SDI24-24-U2-P5R CUI
sdi24-u-1500506.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 24W 24V 1A C14 EU cable 2.1x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI24-24-U2-P5R CUI