Produkte > CUI > SDI24-48-U2-P6
SDI24-48-U2-P6
SDI24-48-U2-P6 CUI
sdi24-u-1500506.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 24W 48V 0.5A C14 EU cable 2.5x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI24-48-U2-P6 CUI