Produkte > CUI > SDI24-48-UD2-P5R
SDI24-48-UD2-P5R
SDI24-48-UD2-P5R CUI
sdi24-ud-1500492.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 24W 48V 0.5A C8 EU cable 2.1x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI24-48-UD2-P5R CUI