Produkte > CUI > SDI30-12-U2-P5R
SDI30-12-U2-P5R
SDI30-12-U2-P5R CUI
sdi30-u-1313019.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 30W 12V 2.5A EU cord C14 CentPos 2.1 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI30-12-U2-P5R CUI