Produkte > BEL > SDI300G-56-UR-P219
SDI300G-56-UR-P219 BEL
sdi300g-ur.pdf
Hersteller: BEL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; Iout max: 5.36A; Iout: 5.36A; 300W; IT; 56V
Type of power supply: switching
Maximum output current: 5.36A
Output current: 5.36A
Power: 300W
Kind of power supply: desktop
Operating temperature: -20...40°C
Application: IT
Output voltage: 56V
Number of outputs: 1
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI300G-56-UR-P219 BEL
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 300W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.20" L x 3.35" W x 1.38" H (183.0mm x 85.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 56V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CE, cUL, cULus, FCC, UL, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 5.36A, Input Connector: IEC 320-C18, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Power (Watts): 300 W, Standard Number: 62368-1.
Weitere Produktangebote SDI300G-56-UR-P219
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI300G-56-UR-P219 SDI300G-56-UR-P219 Hersteller : CUI Inc. sdi300g-ur.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 300W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.20" L x 3.35" W x 1.38" H (183.0mm x 85.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 56V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CE, cUL, cULus, FCC, UL
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5.36A
Input Connector: IEC 320-C18
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Power (Watts): 300 W
Standard Number: 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
SDI300G-56-UR-P219 SDI300G-56-UR-P219 Hersteller : CUI Inc. sdi300g_ur-2821205.pdf Desktop AC Adapters ac-dc, 56 Vdc, 5.36 A, SW, C18 desk-top, P219 center pos, no cord, level VI