Produkte > CUI > SDI36-12-U2-P6R
SDI36-12-U2-P6R CUI
sdi36-u-1500510.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 12V 3A C14 EU cable 2.5x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-12-U2-P6R CUI