Produkte > CUI > SDI36-15-U-P6R
SDI36-15-U-P6R
SDI36-15-U-P6R CUI
sdi36-u-1500510.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 15V 2.4A C14 no cable 2.5x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-15-U-P6R CUI