Produkte > CUI > SDI36-15-UD2-P6R
SDI36-15-UD2-P6R CUI
sdi36-ud-1500515.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 15V 2.4A C8 EU cable 2.5x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-15-UD2-P6R CUI