Produkte > CUI > SDI36-15-UDC-P5R
SDI36-15-UDC-P5R CUI
sdi36-ud-1500515.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 15V 2.4A C8 NA cable 2.1x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-15-UDC-P5R CUI