Produkte > CUI > SDI36-24-U-P6
SDI36-24-U-P6
SDI36-24-U-P6 CUI
sdi36-u-1500510.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 24V 1.5A C14 no cable 2.5x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-24-U-P6 CUI