Produkte > CUI > SDI36-24-U2-P6
SDI36-24-U2-P6 CUI
sdi36-u-1500510.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 24V 1.5A C14 EU cable 2.5x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-24-U2-P6 CUI