Produkte > CUI > SDI36-24-UD2-P6
SDI36-24-UD2-P6 CUI
sdi36-ud-1500515.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 24V 1.5A C8 EU cable 2.5x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-24-UD2-P6 CUI