Produkte > CUI > SDI36-48-U2-P5
SDI36-48-U2-P5 CUI
sdi36-u-1500510.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 48V 0.75A C14 EU cable 2.1x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI36-48-U2-P5 CUI