Produkte > CUI > SDI40-12-U2-P6R
SDI40-12-U2-P6R
SDI40-12-U2-P6R CUI
sdi40-u-1312702.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 12V 3A EU cord C14 CentPos 2.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI40-12-U2-P6R CUI