Produkte > CUI > SDI40-15-U-P5R
SDI40-15-U-P5R
SDI40-15-U-P5R CUI
sdi40-u-1312702.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 40.5W 15V 2.7A C14 CentPos 2.1 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI40-15-U-P5R CUI