Produkte > CUI > SDI50-15-UDC-P6R
SDI50-15-UDC-P6R CUI
sdi50-ud-1313127.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 15V 3.34A 2.5rt cn + 50W C8 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI50-15-UDC-P6R CUI