Produkte > CUI INC. > SDI50-18-U-P6R
SDI50-18-U-P6R
SDI50-18-U-P6R CUI Inc.
sdi50-u.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 2.78A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 50 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI50-18-U-P6R CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 2.78A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 50 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SDI50-18-U-P6R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI50-18-U-P6R SDI50-18-U-P6R Hersteller : CUI sdi50-ud-1313127.pdf Desktop AC Adapters 50W 18V 2.78A Lvl VI C14 RA 2.5x5.5 plug