Produkte > CUI > SDI50-18-UDC-P5R
SDI50-18-UDC-P5R CUI
sdi50-ud-1313127.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 18V 2.78A 2.1rt cn + 50W C8 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI50-18-UDC-P5R CUI