Produkte > CUI > SDI65-12-UD2-P6R
SDI65-12-UD2-P6R CUI
sdi65-ud-1312866.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 12V 5A 2.5rt cent + 60W C8 EU cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-12-UD2-P6R CUI