Produkte > CUI > SDI65-15-U2-P5R
SDI65-15-U2-P5R CUI
sdi65-u-1313419.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 65W 15V 4.34A EU C14 Cable 2.1x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-15-U2-P5R CUI