Produkte > CUI > SDI65-15-UC-P5R
SDI65-15-UC-P5R CUI
sdi65-u-1312704.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 15V 4.34A 2.1rt cn + 65W C14 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-15-UC-P5R CUI