Produkte > CUI > SDI65-18-UDC-P5
SDI65-18-UDC-P5
SDI65-18-UDC-P5 CUI
sdi65-ud-1312866.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 18V 3.62A 2.1 cent + 65W C8 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-18-UDC-P5 CUI