Produkte > CUI > SDI65-24-UD2-P5
SDI65-24-UD2-P5 CUI
sdi65-ud-1312866.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 24V 2.71A 2.1 cent + 65W C8 EU cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-24-UD2-P5 CUI