Produkte > CUI > SDI65-48-U2-P5
SDI65-48-U2-P5 CUI
sdi65-u-1313419.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 65W 48V 1.36A C14 EU Cable 2.1x5.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-48-U2-P5 CUI