Produkte > CUI > SDI65-48-UC-P5
SDI65-48-UC-P5
SDI65-48-UC-P5 CUI
sdi65-u-1312704.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 48V 1.36A 2.1 cent + 65W C14 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-48-UC-P5 CUI