Produkte > CUI > SDI65-48-UC-P5R
SDI65-48-UC-P5R CUI
sdi65-u-1312704.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 48V 1.36A 2.1rt cn + 65W C14 NA cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-48-UC-P5R CUI