Produkte > CUI > SDI65-48-UD2-P6
SDI65-48-UD2-P6 CUI
sdi65-ud-1312866.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 48V 1.36A 2.5 cent + 65W C8 EU cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI65-48-UD2-P6 CUI