Produkte > CUI > SDM36-15-U2-P6R
SDM36-15-U2-P6R
SDM36-15-U2-P6R CUI
sdm36-u-1313774.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 36W 15V 2.4A Med C14 2.5x5.5 RA EU cable
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDM36-15-U2-P6R CUI