Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SDR433M420S012
SDR433M420S012
SDR433M420S012 NextGen Components
3372_SDR433M420S012.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 433.42MHz SAW Res. +/-75KHz 6P 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.049" (1.25mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 433.42 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDR433M420S012 NextGen Components
Description: 433.42MHz SAW Res. +/-75KHz 6P 3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.049" (1.25mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 433.42 MHz.