Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SDR433M920S001
SDR433M920S001
SDR433M920S001 NextGen Components
3372_SDR433M920S001.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 6 pad 30
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.049" (1.25mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 433.92 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDR433M920S001 NextGen Components
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 6 pad 30, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.049" (1.25mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 433.92 MHz.