Produkte > SANAN SEMICONDUCTOR > SDS065J020D3-ISARH
SDS065J020D3-ISARH
SDS065J020D3-ISARH Sanan Semiconductor
SDS065J020D3_ISARH.pdf
Hersteller: Sanan Semiconductor
SiC Schottky Diodes 650V 20A, TO252-2L, Industrial Grade
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDS065J020D3-ISARH Sanan Semiconductor
Description: DIODE SIL CARB 650V 51A TO2522L, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Zero Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 1018pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 51A, Supplier Device Package: TO-252-2L, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 50 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 µA @ 650 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDS065J020D3-ISARH SDS065J020D3-ISARH Hersteller : Sanan Power Semiconductor SDS065J020D3-ISARH.pdf Description: DIODE SIL CARB 650V 51A TO2522L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Zero Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 1018pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 51A
Supplier Device Package: TO-252-2L
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 50 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 µA @ 650 V
auf Bestellung 142 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount