SE10G0UTMAF
SE10G0UTMAF NMB Technologies Corporation
SE10G.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 11100 RPM 4V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4VDC
Size / Dimension: Square - 0.394" x 0.394" (10.00mm x 10.00mm)
Function: Standard
RPM: 11100 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Connector
Diameter - Shaft: 0.039" (1.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.315" (8.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.335" (8.50mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.07 / 0.49
auf Bestellung 415 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SE10G0UTMAF NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 11100 RPM 4V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4VDC, Size / Dimension: Square - 0.394" x 0.394" (10.00mm x 10.00mm), Function: Standard, RPM: 11100 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Connector, Diameter - Shaft: 0.039" (1.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.315" (8.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.335" (8.50mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.07 / 0.49.