SE15M1LTY
SE15M1LTY NMB Technologies Corporation
SE15M.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 5822 RPM 12V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm)
Function: Standard
RPM: 5822 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Solder Tab
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.512" (13.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.461" (11.70mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.429 / 3.03
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SE15M1LTY NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 5822 RPM 12V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm), Function: Standard, RPM: 5822 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Solder Tab, Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.512" (13.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.461" (11.70mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.429 / 3.03.