SEK220M400ST
SEK220M400ST Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 400 V
auf Bestellung 1008 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SEK220M400ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 400 V.