SEK222M016ST
SEK222M016ST Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 8009 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SEK222M016ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 16 V.