SEK331M050ST
SEK331M050ST Cornell Dubilier - CDE
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 50V RAD
auf Bestellung 16691 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SEK331M050ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 480mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 15728 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 480mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V