SEK470M063ST
SEK470M063ST Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.82Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 63 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SEK470M063ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.82Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 63 V.