Produkte > BIVAR INC. > SF1-7.6-F4P-4
SF1-7.6-F4P-4 Bivar Inc.
SF1-X.XX-F4PX-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 7.6" 4.19MM
Type: Flexible 7.6" (193.04mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.19mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF1-7.6-F4P-4 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 7.6" 4.19MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 7.6" (193.04mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.19mm.
Weitere Produktangebote SF1-7.6-F4P-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF1-7.6-F4P-4 Hersteller : Bivar SMFLPX.X.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 1mm. Fiber Optic Core, 4.2mm, Dia. Low Profile Lens, 7.6 in. Yellow