Produkte > BIVAR INC. > SF1-8.5-F4P
SF1-8.5-F4P Bivar Inc.
SF1-X.XX-F4PX-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 8.5" 4.19MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 8.5" (215.9mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.19mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF1-8.5-F4P Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 8.5" 4.19MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 8.5" (215.9mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.19mm.