Produkte > SUNON FANS > SF11580A-1083HSL
SF11580A-1083HSL
SF11580A-1083HSL Sunon Fans
SF11580A-1083HSL.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.75 lb (340.19 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11580A-1083HSL Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.75 lb (340.19 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Obsolete.