Produkte > SUNON FANS > SF11592A-1092HBL.GN.I55
SF11592A-1092HBL.GN.I55
SF11592A-1092HBL.GN.I55 Sunon Fans
ACFan.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2850 RPM
Air Flow: 37.0 CFM (1.04m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092HBL.GN.I55 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2850 RPM, Air Flow: 37.0 CFM (1.04m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Active.