Produkte > SUNON FANS > SF11592A-1092HSL
SF11592A-1092HSL
SF11592A-1092HSL Sunon Fans
AC Axial Fan.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092HSL Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa).