Produkte > SUNON FANS > SF11592A-1092MBL.GN
SF11592A-1092MBL.GN
SF11592A-1092MBL.GN Sunon Fans
(A09000440G-00)-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
Power (Watts): 6.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092MBL.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC, Power (Watts): 6.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SF11592A-1092MBL.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF11592A-1092MBL.GN SF11592A-1092MBL.GN Hersteller : Sunon (A09000440G-00)-1.pdf AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 115VAC, 23/28CFM, 0.10/0.11"H2O, Ball, Wire